unrealnoise
Adminisztrátor
Playstation Network azonosító: unrealnoise
Kormány vagy kontroller: kontroller
Kapcsolat: Facebook

Általános kibeszélő

2017.08.22. 11:24

Mit gondoltok, milyen lesz? Van valami új infótok? Megváltozott volna a véleményetek? Esetleg összevetnéd más szimulátorokkal? Nyugodtan írd le, számolj be róla. Az objektív, megalapozott érvekkel alátámasztott vélekedések ütköztetésénél jobb nincs is. 8-)

antraxx25
Playstation Network azonosító: antraxx25
Kormány vagy kontroller: Kormány

Re: Általános kibeszélő

2017.09.25. 09:28

Így elsőre 3 nap tesztelés után sok pozitív dolgot tapasztaltam,ezeket most nem is sorolnám fel,
viszont akad 1-2 bug és nagyobb hiba is,amik közül van ami iszonyatosan fel tud idegesíteni.

-BMW M6 GT3-nál mikor működésbe lép a kipörgés gátló,akkor össze-vissza elkezd a fordulatszám ugrálni,
-Menüben hosszú másodpercekig,vagy akár fél percig is nem tudok másik menüpontot választani,egyszerűen olyan mintha beakadna,vagy megfagyna az egész játék.
-Visszajátszásnál 1-2 pályán találkoztam képfrissítési hibákkal.
-Többször előfordult,hogy összeomlott a játék,eddig karriernél és multinál fordult elő ,és emiatt negatív pontokat kaptam,mivel úgy érzékelte a játék,hogy én szándékosan léptem ki. Ez az ami leginkább felidegesített.
Egyelőre ennyi,remélem az első frissítési csomag ezeket javítani fogja.

U.i.: Sima PS4-en tapasztaltam ezeket.

unrealnoise
Adminisztrátor
Playstation Network azonosító: unrealnoise
Kormány vagy kontroller: kontroller
Kapcsolat: Facebook

Re: Általános kibeszélő

2017.09.25. 14:41

Így-így. Vannak bugok.

Volt, hogy a multi engem is megszo*patott, kiléptetéssel. Viszont a pontveszteségért ne fájjon a fejed. Lentebb csúszik ilyenkor az ember képzeletben, de egy jó versennyel, egy jó mezőnyben nagyobbat is lépsz előre. :) Többet, mint az, akinek az egekben vannak az értékei.

Az AI amúgy fejlődött. De vannak rossz pillanatai. Menü akadás is igen, plusz néha nem egyértelmű, hogy is jutok le. (Ha lépegetni kell és nem ír a funkció, menüpont mellé dedikált gombot.

Offline játéknál 3 nagy bibi van:
- Restart-nál gyakran fokozatban marad a kocsi, és ha elalszom, gurul is előre, mégsem büntet a gép.
- A rajtolási procedúra rossz. ki lehet számolni, hogy mikor jön az zöld jelzés, ha csak betippeled, és már a gázon állsz amikor feljön, nem büntet. Szerintem a valóságban nincs "ritmusos indítás". A pirosak fokozatosan kialszanak, de zöldet szvsz manuálisan nyomnak, ha kell kicsit előbb, ha kell kicsit később. Itt is jó lenne egy ilyen dolog, mert rengeteget lehet ezzel nyerni.
- Az AI kiszámíthatatlan: volt rá példa, hogy 50-re le kellett vennem az erősségét, hogy el tudjam kapni őket, pedig jól mentem a járgánnyal. Aztán van olyan is, hogy simán 70-80-ason is partiban van az ember vele, és ehhez még nem is kellett sokat gyakorolnom.

De még csak inkább játszottam, mint teszteltem a cuccot. :) Mondjuk annyira nem is akarok belemenni, majd adja magát idővel.

Vissza: “Project Cars 2”