unrealnoise
Adminisztrátor
Playstation Network azonosító: unrealnoise
Kormány vagy kontroller: kontroller
Kapcsolat: Facebook

GTR3

2017.09.25. 15:19

Jómagam ezt várom a legjobban. http://www.simbin.com/#games

A 2. része régen nagyon nagy etalon volt. Addig egyébként talán nem is vásárolok semmit. Marad a pCARS2 meg az NBA, meg ami még megvan digitálisan és még nem játszottam végig...

Lenyilatkozták a GTR3-al kapcsolatban, hogy kicsit olyat szeretnének, amit a Codi csinál az F1 sorozattal... Mármint irányításra. ugye a GTR2 egy PC-s cím volt, és inkább csak kormánnyal lehetett élvezni... Ez meg multis lesz, kontrollerrel is irányítható, kezelhető... Kíváncsi leszek mi sül majd ki belőle.

Nyilván nagyon jó cucc is lehet, pláne, hogy ez egy igazi, licencelt sorozat lesz, tuti fasza körítéssel és kidolgozással. Nem is lesz akkora, mint a pCARS2, de legalább ütős, minőségi cuccnak néz ki. A képek tetszenek. ;)

antraxx25
Playstation Network azonosító: antraxx25
Kormány vagy kontroller: Kormány

Re: GTR3

2017.09.27. 13:35

Én most egy darabig nem tervezem új játék beszerzését,maximum majd DLC-t veszek Pcars 2-höz. Esetleg amit szívesen kipróbálnék,az az F1 2017 és a WRC 7. Versenyzés mellett meg tolom multiban a Battlefield 1-et,az csak úgy köt le,offline nekem uncsi.
Amit úgy várok, az talán a The last of us part 2, első része egyszerűen fantasztikusra sikerült, remélem a 2. részben is megmarad a varázsa.

unrealnoise
Adminisztrátor
Playstation Network azonosító: unrealnoise
Kormány vagy kontroller: kontroller
Kapcsolat: Facebook

2017.09.28. 13:21

F1 és a WRC is jó :)

F1 jobb, de multizni azzal nem lehet szvsz. A pCARS 2-ben is vannak gyökerek, de az eddigi majd 50 online versenyből max 3-4 alkalom volt, amikor kiraktak, szánt szándékkal, amikor biztos ez is volt a cél, talán csak kétszer.

Meglepő, de működik a rendszer, mindenki jobb értékeléseket akar. :)

F1-ben ilyen nincs. :( A karrierje viszonyt veszett jó, fejlesztgetheted a kocsit, átigazolhatsz, fasza.

Jaja, pCARS 2 DLC-k állatok lesznek, ebben biztos vagyok, az 1. részhez is nem semmi cuccok jöttek :) Amúgy egyébként jobban jársz egy Season bérlettel, mint külön-külön megvenni. :)

A The Last of Us nagyon állat, én is várom. :) A God of War is veszett jól néz ki, ez a kettő instant vétel lesz valszeg. Ami nálam befigyel az a WRC/Drit 4/F1 majd akciózva.

GTR3 meg szintén instant lesz, de erről már meséltem. Sok játékot én sem tervezek venni, most az NBA 2K18-at is tolom kicsit, ezzel meg a pCars2-vel bőven elfoglalhatom magam. Lövöldözősök most annyira nem érdekelnek... Star Wars tuti jó lesz (brutál ahogy kinéz), csak kár, hogy annyira nem az én világom az SW...

Battlefield 1 tuti jó és az új COD is jónak néz ki, ha sokat multizik vele az ember, akkor megéri akár premiernapon is megvenni, a single kampány miatt viszont nem...

Lehet az Uncharted szériát is újrajátszom. Fejlődött azért annyit az fapados angolom, hogy még többet megértsek belőle, mint amikor PS3-ason letoltam őket, és hát csak 60 FPS meg 1080p-ben tudnám most játszani :twisted:

antraxx25
Playstation Network azonosító: antraxx25
Kormány vagy kontroller: Kormány

2017.10.25. 19:10

Amúgy egyébként jobban jársz egy Season bérlettel, mint külön-külön megvenni. :)

Pontosan nem is tudom mikor,de talán black friday-en szokták leakciózni az ilyeneket PS store-ban,legalábbis én tavaly úgy vettem meg a Season pass-t Assetto Corsahoz,hogy 9990Ft-ról volt leakciózva 70%-al. Remélem idén is lesz ilyen,mert akkor tuti vétel a Pcars 2-höz is.

Pont 2 napja jártam Media Marktban ,és bár nem volt akciós az F1,de úgy döntöttem megveszem,mert már régóta be volt tervezve.
WRC 7 és F1 között vacilláltam,már csak azért is mert a WRC csak 10.000 lett volna,viszont annyira hozzám se áll közel a rally,mint az F1,így hát el lett döntve. :D

God of War és az Uncharted is nagyon népszerű, és eléggé jó játékok,de annyira nem foglalkoztam még velük. Ezek valahogy kimaradtak nálam.

Ilyeneken gondolkoztam még,mint a: Destiny 2,mivel az első rész demóját kipróbáltam,tetszett,de annyira meg mégse ragadott meg,hogy meg is vegyem.
Ami megvolt,de pár hónap után túladtam rajtuk,az a GTA 5 és a Fallout 4 volt. Egy ideig jól elszórakoztam velük,de aztán uncsi lett,így túladtam rajtuk.

Úgy érzem,most egy jó darabig elleszek a Pcars 2-vel ,Assetto Corsaval,Battlefield 1-el és néha még pár menetre a Diablo 3 is előkerül ,de az utóbbi kettőt csak akkor,ha van PS plusz és multi,különben esélytelen. Ja és az F1 is becsatlakozik a sorba.

Vissza: “Játékok”